LoadingSonra oku

Devletler yasalar arkasında savaş açıp yenmiş, dinler bitmiş, önyargılardan vazgeçilmiş, fırtınalar bazı ağaçları devirmiş, bir kadın ayaklarının yere ulaşamadığı bi yerden aşağı sarkmış, kendiyle kavga eder gibi sorular soruyor; neden korkuyorum?

Üstünden sanki asırlar geçmiş, silinmeye başlayan her anı daha derinde yer etmiş ve kendinden gidemeyeceğini yeni fark etmiş bir adam.Bütün imkanların ve imkansızların adını önündeki kağıda dökmüş ama işe yaramayacak.

Bazı şeyler hiç konuşulmayacak.

Sevdiklerinle Paylaş
Okumayı ilk öğrendiğimden bu yana içimde yazmaya karşı da bir istek gelişti.İlkokulda şiirler ve şarkı sözleri yazarak başlayıp lisede ufak hikayeler tadında oldukça edebi yazılarla devam ettim.Lisede açtığım blogta hala online olarak yazmaya devam etmekteyim.Ek olarak, dotsofcareer adlı girişimcilik sitesinde gezi yazarı olarak rol alıyorum.Bir yazarın tutkusudur defterler diyerek defterlerimin sayısını hatırlamadığımı da itiraf ediyorum. Yazı yazmak bir yana, lisede seyahat etmeye ve İngilizce'ye olan düşkünlüğümden dolayı AFS-YES değişim programı ile Amerika'da son sınıfı okuma şansı yakaladım. Geri dönerek sayısal çıkışıma rağmen dildeki hevesimle Hacettepe İngiliz Dilbilimi bölümünü tercih ettim. Dillere olan bu tutkum sayesinde Fransızca ve Almanca seviyemi de İngilizce seviyeme taşımaya kararlıyım. Giderek öğrenilir diye düşündüğüm için de karşıma çıkan her fırsatı değerlendirmeye çalışıyorum. Şuanda ikinci sınıfa Erasmus Programıyla geldiğim Tu-Dortmund Universite'sinde devam ederken Almanca'ma da katkıda bulunmaktayım. Spora olan düşkünlüğümden dolayı voleybol kurslarına ve çeşitli koşu aktivitelerinde yer alıyorum. Yoga yapıyor ve dans eğitimi alıyorum. 4 sene boyunca Mersin Oda Korosu solistleriyle sahne aldım. Sonrasında amatör sahne tecrübelerimle de şarkı söyleme tutkumu geliştirmeye devam ettim. İnsan, sevdiği her şeye zaman ayırmalı, öyle değil mi?

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

wpDiscuz