Sevmek,ne güzel şey,yada sevilmek. Hangisi diye soracağım sana lakin verebileceğin tek bir cevap var gibi. Çünkü sevmeyi bilmezsin sen. Hiç öğrenmedin ki,hep sevildin bu zamana kadar,hep..
Ve bilmelisin ki çok güzel sevdim seni. Sakındım seni herkesten,her şeyden. Onlarca sayfa şiir döktüm adına. Sesinin her tınısını işittiğinde kulaklarım,bir damla daha süzüldü yanaklarımdan. Gözlerine hapsettim kalbimi,ne satırlar yazıldı yürüyüp gittiğin o sokaklarda,iki soluk aldığın o banklarda. Ama sen hiçbirini bilmiyorsun. Her gün seni kaybetme korkusuyla döktüğüm gözyaşının haddi hesabı yok. Senin yakınında bile değilim ki. Aklımda ki düşüncelerin her dakika içimi nasıl çürüttüğünü bilmek istemezdin eminim. Ama ben ne anlamlar yükledim de sevdim seni. Sen bir gülüyordun bana,ben haftalarca atamıyordum yüzümden. Ne kadar muhtacım değil mi sana? tabi sen bilmezsin.
Peki ne yapayım şimdi bu içimde ki şeyi? Nasıl edeyim de halledeyim şu meseleyi? Çok zor. İnan çok zor sana gelmek. Ama sen bilmezsin benim gelip de gidemediklerimi. Hiçbir zaman bilmediğin gibi..

1
Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Evren Sarı Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Evren Sarı
Yazar

Öncelikle üslubunuzu çok beğendim. Sitem dolu cümleleriniz , insanı bir suçluluğa da itiyor doğrusu 🙂 İnsan bir ”Ya acaba bende kimseyi umursamadım mı veya beni yüreğiyle seveni sevmedim mi ki” diye bir düşünüyor 🙂 Yazılarda da başarılı olduğunuzu da aslında düşündürdüğünüzdendir diye sanıyorum… :)))