in

Dizi Önerisi || Salvation

asteroids 1017666 640

Evet bugün ki yazım bir dizi hakkında. Adı Salvation (Kurtuluş) 2017 yılında başlıyor sezona. Başlangıç olarak 13 bölüm olarak belirlenmiş bir bilim kurgu dizisi. Benim gibi fantastik ve bilim kurgu seviyorsanız bu diziyi seveceksinizdir. Dizinin konusu genel olarak bahsedeyim. Dünyaya bir göktaşı çarpacaktır ve bu MIT öğrencisi Liam tarafından keşfedilir. Liam’ da bu araştırmasını saat kaç olmaksızın profesörüne haber verir. İşler bu saatten sonra karışır. Liam profesöre bu haberi verdikten sonra evine döner. Bir haber alamaz ve sabahına profesörün evine tekrar gider ve evi dağılmış bir halde bulur. Daha sonra Liam yapacak bir şey bir haber arar ve Tanz Endüstrisinin CEO’su olan Darius Tanz ile karşılaşır. Hocasına söyledikleriyle ilgili şeyleri ona anlatır. Dünyaya 180 gün içerisinde bir göktaşı çarpacağı ve hocasının bir anda aniden kayboluşunu anlatır.

Olaylar buradan sonra başlar. Buradan sonrası spoiler’ a girer. O yüzden bilim kurgu severler bence bir bakmalısınız diyorum…

What do you think?

0 Beğeni
Upvote Downvote
Kırmızı Yazar

Written by Özge YILMAZ

21 yaşında bir mühendislik öğrencisi. Yazmayı ve okumayı seviyor. Günün birinde iyi bir yazar ve mühendis olmayı bekliyor, çalışıyor.

Yıllık üye

Bir cevap yazın