in

Her Bir Gün Üzerinize Ağırlıklar Çöker

16521722 1352470124811022 1731152197 n

Merhabalar arkadaşlar, yarın okullara kaldığımız yerden devam edeceğiz. 😭 Yeni bir dönemde öncelikle ”Hayatınızı saatlere bağlamayın, plansız da yaşamayın. Hayatın tadına varın!” sözüne uymanızı ve hayatınıza değer katacak tüm çalışmaları başarıya ulaştırmanızı temenni ediyorum. Hayatın ağırlığı biraz da olsun artık omuzlarımıza biniyor. Hem ilk dönem başlangıcı hem de ikinci dönem başlangıcı. Aslında hayatın yükü gün geçtikçe daha da biniyor desek daha doğru olur. Ha bazılarımız için ne yazık ki doğduğu andan beri yükler hep üstündedir. (Laf aramızda 🙂 ) Hayatın bu çilesine hazırlıklı olmaz lazım. Tüm planlarımızı zamanında yapmalıyız. Ve hayat boyunca umutlarınızdan ve hayallerinizden vazgeçmemenizi büyük bir ciddiyetle tavsiye ederim. Bu zamanlar da ise asla karamsar olmayınız. Düşünün ki kara bulutlu bir hava da güneş açmaz, güneşli bir havada da gök gürültülü yağmurlar başlamaz. Kulağınıza küpe olsun. Güneşten vazgeçmeyiniz. 😉

Hayat bize devamlı yollarımıza taşlar atmaya ve gol atmayı bekliyor, herhangi bir zorluklarda veya kendinizi kötü hissettiğinizde sizlerin dostu olmaktan kıvanç duyarım.
HAYALLERİNİZDEN ASLA VAZGEÇMEYİN! Sağlıcakla kalın, kendinize dikkat edin!

What do you think?

0 Beğeni
Upvote Downvote
Yeşil Yazar

Written by Evren Sarı

"Kafamın içinde dönen, bir türlü kimselere anlatamadığım dünyayı anlatmak için yazıyorum."

Kilometrelerce uzaktaki insanların yüreğine, ruhuna dokunabilmek bir nefestir, ifadesini kullanan, yazılarında varoluşçuluğu benimsemiş yazara edebiyatçılar tarafından "Düşünen Adam, Bohem, Ölüm Yazarı" gibi lakaplar takılmıştır. "Düşünen Adam, Bir Şair Adamın 118 Günlük Öyküsü ve Çaresiz Adamdan Uzak Diyarlara Mektuplar" kitaplarını yazmıştır. Ona sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Bir Yorum