55İnsan yarısında terk ettiği filmin sonunu merak eder mi ? Ediyorum. Tüm yelkenlerim yırtılmış ama ben hala rüzgardan medet umuyorum… dedi kız.
O kadar mutluluğun içinde, neden mutlu olamadınız çocuklar ? Ölene kadar birbirinizi sevseydiniz olmaz mıydı? Altını çiziyorum, ”ölene kadar.” Her aşkın sonu böyle mi biter ?
İnsan sebepsiz yere terk eder mi sevdiğini ? Evet cevap verin… Sonra depresife çıkıyor tüm yazarların adı. Neden acaba aşklar hep böyle bitiyor. Mutlu kalabilmek mu zor geliyor?
Adam sevdiği için hayatından vazgeçti. Hayatı da o kızdı. Buna bizim bildiğimiz aşk veya sevgi demeyelim. Bizimkiler hafif kalır yanında. Belki de hayat istemiştir. Zamanlamaları biraz geç yapmıştır sadece. Gitmek çok kolaydır. #Severek #gitmek :/ yorumsuz… Sevgi, onun için kendini yok etmekti. ”Ölsem daha iyiydi.” Diyen Koray için mırıldanalım.
Kaderimde buda mı vardı,
Sevdiğimi başkalarıyla,
Göreceksem eğer,
Kör olsun bu gözler,
Görmeyeyim bidaha.
Ya sonradan açan sevgi dallarının sahibi olan adama’a ne demeli? Hangisi için zordu bu ölüm? Ölüm döşeğinde ki Koray ”gözlerimden akan ne ki? Sen daha içimdeki okyanusu görmedin ki…” Demesine mi, yoksa her şeye rağmen hala seven adama mı? Hangisine yanalım.?
Kendine iyi bak sevgilim! -Koray.

18:28 24.10.2016

Evren Sarı
"Kafamın içinde dönen, bir türlü kimselere anlatamadığım dünyayı anlatmak için yazıyorum." 18 yaşında kendini geliştirmekte olan bir genç yazar. Asıl amacı; kilometrelerce uzaktaki insanların yüreğine, ruhuna dokunabilmektir. Varoluşçuluğu benimsemiş yazara edebiyat camiasında "Düşünen Adam, Bohem, Ölüm Yazarı" gibi lakaplar takılmıştır. "Düşünen Adam, Bir Şair Adamın 118 Günlük Öyküsü ve Çaresiz Adamdan Uzak Diyarlara Mektuplar" kitaplarını yazmıştır. Ona sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

1
Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Meltem Korkmaz Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Meltem Korkmaz
Okur

Ölene kadar seven bir kadın gitmişse eğer onu gitmeye zorlayan durumlar ve hak etmediği davranışlar olmuştur..Tabii bunu ben kendi adıma yazıyorum..Belki kız da erken davranmıştır.Fazla güvenmiş…Sorgulamamış ve sınamamıştır..Çünkü insan sevdiğine güvenir…Şüphe duymaz.Kendi gibi bilir….Hatta sorgulamak aklına bile gelmemiştir..Ïncinmiştir…Ïnsandan dil yarası geçmez…Hep hatırlanır..Ïnsan eğer gerçekten ölene kadar sevmişse hikayenin sonunu merak etmez belki ama hiç unutmaz yürekteki yangını..