in

‘O’ his

8a4c4 sanasevgimigrafikleanlatacagim

Hani olur ya bazen, aslında hiçbir şey yoktur ve her şey yolundadır. Ama anlamadığın bi tuhaflık vardır. Ya bi şey eksiktir ya fazla. Huzursuzluğunu tarif edemezsin ya ”içim sıkılıyor be” dersin. İşte o anların en büyük destekçisidir müzik. Belki de radyodan rastgele bi şeyler dinleyeceksin belki de böyle durumlar için hazırladığın o eşsiz listenden. Bi damlası bile kanına karışıp o tuhaf hissi bastırmaya yetebilecek. Ah, bazende besleyip büyütecek. Hangisinden yanasın bilmem; ama bana kalırsa söküp atmak en iyisi.

Sahi neden bu kadar yoğun yaşıyoruz her şeyi ? Geç kaldığımız o kadar çok şey var ki.. Telaşlarımız hep kendimizi kaptırdığımız yalanlara. Gerçeğimiz nerede, kiminle ve hatta kimde ? İşte o bahsettiğim his. Kimisine fazla gelir, kaldıramaz. Kimisini ise yarım bırakır. O gerçek olmadan hep bir eksiktir bir şeyler.

O hissi yok edebilmek dileğiyle..

What do you think?

0 Beğeni
Upvote Downvote
Turuncu Yazar

Written by Nazlıcan Aslan

98 yılının en soğuk günlerinden biriymiş, Ekimin 24.gününde gelmişim dünyaya. Babam memur olmasa da bi o şehir bi bu şehir derken sonunda Ankarada buldum kendimi. Hacettepe Üniversitesinde sosyolog olma yolunda ilerliyorum, güvenemiyorum olamayadabilirim.
Bkz: Toplumu inceleyeyim derken kalan aklımı da kaybedebilirim . O yüzden güneşli ve aydınlık günlerde buluşmak umuduyla...

Yıllık üyeEditör

Bir cevap yazın