in

Güzel günlerin anahtarı: Sabır

65337084 0A49 4BFB B236 CBACE00B8B26

Hepimizin bildiği gibi Fenerbahçe sabır gerektiren günlerden geçiyor. Ama güzel günler de bir önceki cümledeki sabır kelimesinden geçiyor. 20 yıllık alışkanlıkların değişmesi bir anda olabilecek şeyler değil. Ali Koç büyük vaatlerle geldi ama ilk senelerden de çok şeyler beklemememiz konusunda sürekli uyardı. 

      Fenerbahçenin şu anki durumunu degerlendirecek olursak eğer evet Cocu tercihi bir hataydı ama denemeye değer duruyordu. Gençlere verdiği önemden, Psv’de kazandığı şampiyonluklardan, bir sistemin üzerinde parlamasından. Daha bir çok unsur sayabiliriz. Ama beklentileri karşılamadı. Ali Koç’un Cocu’dan sonraki kararları evet dışardan bakınca kötü duruyor. Belki de olayların iç yüzünü bilmediğimizden yanlış yorumlarda bulunuyoruz. Çünkü cebinden bunca para verip sevdasının peşinden koşan bizim gibi Fenerbahçeli bir adam da her şeyi görebiliyordur diye düşünüyorum. Kulübün iç yüzündeki olaylar bu kararları almasını zorlaştırıyor gibi duruyor. Ama şuna da adım gibi eminim ki dişimizi sıktığımız , oncu buncu olmadığımız, destekten hiçbir zaman kaçınmadığımız taktirde güzel günleri hep birlikte göreceğiz. Hatalar da olacak elbet ama büyük taraftarıyla bunları da aşacaktır.

        Bugünlere hepiniz kadar üzülsem de güzel günler sabrettiğimiz taktirde gelecek…

What do you think?

0 Beğeni
Upvote Downvote
Okur

Written by Enes Daloğlu

20 yaşında ileride spor dünyasında olma hayalleri kuran biriyim. Sporun her türlü gündemini değerlendimeyi tartışmayı severim.

Yıllık üye

Bir cevap yazın