in

Mornota Ailesine…

KAHVERENGİ ADAMLAR scaled

Kahverengi Adamlar olarak Mornota ailesine katıldığımız için çok mutluyuz,

Bu genç yazarlar birliğinin yeni yeni filizlendiği aşamada kendimize bir yer bulmak, sizlerle beraber kendimizi fikri olarak geliştirip sizlere de elimizden geldiğince destek olmak istiyoruz.

Bizi yazılarımızda, sarı, mavi, beyaz, kırmızı olarak görüp okuyabilirsiniz fakat ağırlıklı olarak kahverengi bir üslup içerisinde ilerleyeceğiz. Bu renklerin anlamlarını yazılarımızla beraber daha rahat idrak edeceksiniz.

Kimi zaman yorulmuş bir gezgin, kimi zaman köşe başında yağmuru seyreden bir şair, kimi zaman hayalini dünyalılaştıran ütopist, kimi zaman toplumun içindeki hayalet; nihayetinde sizden birisi bizden de iki adam…

Kelimelerimizle, gayelerimizle mütevazi kalmaya ve geleceğin güneşli ve karanlık denizlerinde yelkenler açmaya, yeri gelince içimizdeki ateşle haykırmaya, gücümüz yettiği kadar da yazmaya çalışacağız…

Yüreğiniz pek, ufkunuz geniş, kaleminizin güçlü olması dileğiyle…

Saygılar…

Kahverengi Adamlar…

KAHVERENGİ ADAMLAR

What do you think?

0 Beğeni
Upvote Downvote
Okur

Written by Kahverengi Adamlar

Ben kelimesinden uzak, toplumun, ahengin sesi olmaya aday, düşünen, tartışan, yorumlayan, süzen, fikirleriyle dünyayı değiştirmek isteyen, ortak yönleri birbirinden kuvvetli eksik yönlerinde birbirine gece olan gönlü ve endişesi büyük iki adam.

Yıllık üye

Bir cevap yazın