in

Sen

aa

Sana söylemek istediğim o kadar çok şarkı var ki. Her gün bıkmadan ezberliyorum. Unutmamam gerek tek bir notasını bile. Öyle işliyorsun ki içime dinledikçe, eğer gelmezsen nasıl söküp atacağım inan bilmiyorum. Eriyorum. Yanıma seni koyup düşündükçe akıp gidiyorum ‘boyundan akan bir su damlası gibi’. Akıp sana karışmak istiyorum. Teninde dolaşıp kanına karışmak istiyorum. Seni hissetmek istiyorum. Ağrılarını hafifletmek, sinirlerini yatıştırmak sen mutlu olduğunda kahkahayı basmak istiyorum , hayatımda değil hayatım dediğim her anda.

Senden başkasını yanıma koyamıyorum.Dalıp giderken uzaklara bile sadece sen ol istiyorum. ”İlerde bir fotoğraf karesinde değil, başımı çevirdiğimde görmek istiyorum seni”. Bunun derinliğini nasıl anlatsam bilemiyorum, ama  boğulmadan gelmen lazım. Çünkü tükenmesini istemediğim her şeyin kıtlığındayım. Ve senin varlığına hiç olmadığım kadar açım. İdare edebileceğim bir avuç zaman kaldı sağ cebimde. Bilirsin ben tutumlu bir insan hiç olmadım, harcamaktan çok korkuyorum. Biz olana dek, kendine yalnız bak.

What do you think?

0 Beğeni
Upvote Downvote
Turuncu Yazar

Written by Nazlıcan Aslan

98 yılının en soğuk günlerinden biriymiş, Ekimin 24.gününde gelmişim dünyaya. Babam memur olmasa da bi o şehir bi bu şehir derken sonunda Ankarada buldum kendimi. Hacettepe Üniversitesinde sosyolog olma yolunda ilerliyorum, güvenemiyorum olamayadabilirim.
Bkz: Toplumu inceleyeyim derken kalan aklımı da kaybedebilirim . O yüzden güneşli ve aydınlık günlerde buluşmak umuduyla...

Yıllık üyeEditör

Bir cevap yazın