in

Biliyorum

bestofrludi 41
Метро "Проспект Мира" в час-пик

Biliyorum ki alışırım, biliyorum ki her gün birilerine doğan güneş bir gün ısıtır içimi. Anlam ifade etmeyen yollar yeni kapılar açar ömrüme. Dinmeyen gözyaşlarımı gülüşlerim kapatır. Biliyorum hemen olmaz böyle şeyler ama beklemekte bir ibadettir sevdiğim. Şimdi sevdiğim diyorum,alınma. Biliyorsun ki unutacağım seni. Nasıl bir Sezen Aksu şarkısında sevdiysem öyle de unutacağım. Yıllar sonra çıkarsan karşıma öyle eskisi gibi de bakmayacağım gözlerine. Belki kafamı bile kaldırmam fakat haksızlık olur küllüklere. Çok kez bastırdım acımı onlara. Hiç ses etmediler.
Şimdi saatler geçmiyor sevdiğim. Şu masaya oturalı yıllar oldu sanki,halbuki birkaç saat geçti üstünden sadece. Buna da mı alıştım yoksa? Her gün seni şu kağıtlara yazmamdan kalem bıktı da ben bıkmadım. Kağıtlar usandı seni görmekten de ben bir saniye vazgeçmedim adını dökmekten satırlara. Oysa bir satırından haberin yok. Ben sayfalarca yazarım da sen tek bir cümlenin altını çizmezsin bu hayatta bilirim. Ben de tam o cümle olurum işte. Bizim hikayemiz de böyle biter, adam deli kadın divane. Adam divan kadın virane..

What do you think?

0 Beğeni
Upvote Downvote
Okur

Written by Kardelen Avcı

Hayatını kağıtlarla birleştirmiş,okuma aşkıyla yaşayan 17 yaşında bir kız. Yazar,çizer,düşünür ama silmez. En büyük hayallerinden biri Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okumak.

Yıllık üye

Bir cevap yazın