in

Herkes selam sana hasret

photoshop 2845779 1920

“Gözleriniz kan çanağına dönüşene kadar yıldızlara odaklanın…

Hiçbir dürtüye yanıt vermeden…

Kirpiklerinizin  ağırlığını hissedin umarsızca…

Sonra içinizden geldiğince bağırın tüm yorgunluklarınıza…

Gökyüzüne salıncak kurmayı hiç düşündünüz mü?

Düşünün!

Çünkü gökyüzü alacak bedeninizi…”

   Öncellikle sevgi ve samimiyetin en büyük aşığı olarak sizleri selamlıyorum. Ben, biçare yüreğiyle kendini ifade etmeye çalışan bir okur-yazarım.

Yazmak bütün nevrinizi döndürdü mü hiç?

Ben her yazışım da bütün benliğimi o sayfada bırakıp defterin kapağını kapatıyorum. Şimdi de bütün benliğimi burada bırakmaya çalışacağım.

Umarım güzel işler çıkartır ve samimiyetimi sizlere yansıtırım. Çünkü aslolan küflü korkuların dışına çıkıp biraz hüznü ve  biraz tebessümü yaşayıp, yaşatabilmekte.

Mornota’daki ilk yazımı, satırlarımda şu an gözleri gezen herkese tüm samimiyetimle sunuyorum…

Unutmayın yazmak yürek istemez, yürek yazmayı ister… Ben de artık yüreğimin telaşesiyle yazıp,  kapağını kapattığım defterlerimin dışına çıkarak  sizlere  yazacağım..

Tekrar görüşmek dileğiyle…

Ben buraya yeni  geldim, sizler de benim yeni defterime hoşgeldiniz…

What do you think?

0 Beğeni
Upvote Downvote
Kırmızı Yazar

Written by Emine Nur Yaşar

1995 yılında doğdum. Aydın Anadolu Lisesi'nde Comenıus Proje çalışmalarında broşür ve tanıtım dergi çevirileri yaparak okul çalımalarına katkıda bulundum. Yine lise döneminde şiir okumaları ve tiyatro incelemelerinde gençlik merkezi adı altında toplanan özel bir klüpte yürütücülük yaptım. 2014 yılında Bilecik Şeyh Edebali üniversitesi Moleküler Biyooji ve Genetik bölümünü kazandım. Bölümümüzün klübü olan GENE-CELL de 2014-2015 yılında çevirmen- yazarlık 2016-2017 yılında ise editörlük yaptım. Şu an TUBITAK Projesiyle kanser çalışmalarında proje yürütmekteyim. Moleküler Biyoloji ve birçok alt dallarda makale yazmaya ve çevirmenliğe devam ediyorum. Ve biriktirdiğim edebi yahut bilimsel çalışmalarımı Mornota da sizlerle paylaşıyorum. Okumaktan ve yazmaktan geri kalmayın dostlar. Sizi en iyi kelimeler ve kitaplar anlar.

Yıllık üye

Bir cevap yazın