in

8 yıl sonra Gökyüzü

thumb 1920 348998

Ve 8 yıl geçti seni en son görüşümden 3 yıl geçti.. ve biliyorum bir gün gözlerin aklıma geldiğinde ağlamayacağım.. seni daha ne kadar sevmem gerekiyor bilmiyorum insanlar doluyor etrafımda sen yoksun..

Ondan ona sarılmıyorum da artık unutturmayacağını bütün hücrelerimle biliyoruz..

Nasılsın? ne yapıyorsun? ne içiyorsun? şuan uyuyor musun bilmiyorum.. sesini duymayalı sekiz ay olmuş nasıl özledim bir bilsen..son konuşmamızdan bu yana ayları sayarken canıma bıçak değdirdiler şuan..

Yine birileri sevmeye çalıştı beni yine birileri kırdı beni yine birileri ağlattı ama sen yine yoktun..

Seni çok özledim lafı karşılamıyor artık içimdekileri özledim demek yetmiyor sana hasret kalmakta yetmiyor.. bazen bir yerdesin ya ona şükür ediyorum..

Ne zamandır ağlayamıyordum böyle, hep yarım kalıyordu.Senin farkında buydu belki de sendin beni tam ağlatan bile ya da kimse senin acının önüne geçemiyordu..

Şarkılar zaten hep sen bir yerde mavi kelimesi geçince gözlerin..

Başkalarını seviyorum diye kendimi kandırma çalışmam yine başarısızlıkla bitti bu arada..

Nasılsın? mutlumusun? iyimisin?

Sesin nasıl?…

Herkese seni anlattım beni sevmeye çalışanlara bile hep bizle gurur duydum.. ölürken yanımda götüreceğim tek şey sana olan duygularım ona eminim.. her şiirde seni buluyorum satırlar seni anlatınca ne seviniyorum.. özledim diyemiyorum çünkü karşılamıyor kelimeler artık bana yetmiyor..

Belki evlendin bakamıyorum ne yaptığına canımın ona katlanamayacağını bildiğimden,belki şuan başkasına sarılıp uyuyorsundur onu da bilmiyorum ben burda seni özlemenin tarifini yapamazken..

Ne çocuk gülüşünde aramadığım kaldı seni ne gökyüzündeki mavilikte, seni özleyince yukarı bakıyorum aynı gözlerin gibi olunca gökyüzü beni hala seviyor diyorum yağmur yağınca bu gün biraz morali bozuk diyorum o yüzden güneşli günleri çok seviyorum…

Çok kırıldım çok incindim bir tek sarılmanın geçireceği şeyler bunlar sana sarılsam hepsi geçecek şeyler.. ama işte asla geçmeyecekler..

Herkese ilan etmek isterdim gerçek aşkın bir gün kavuşacağını ama bende artık olmayacağını kabullendim merak etme bu kadar severken bile..

Şuşu geçen hasta oldu nasıl üzüldüm tahmin edemezsin senden kalan son şeyde toprağa mı karışacak diye.. iyileşti sonra yaşlandığı için tüy dökmesi zor oluyormuş.. yanımda artık..

Ağlamak için bile seni düşünmem gerekiyor şu dünyada ona gülüyorum şuan… seni çok özledim sevdiğim umarım hayatındaki sana iyi bakar..  aşkımı seviyorum senli bu aşkı tattığım için seviyorum ve inanmazsın seni hala çok seviyorum..

Hala dünyayı senden geçirerek seviyorum..

Sevgim gerçek olmasaydı ağlayabilir miydim?

What do you think?

0 Beğeni
Upvote Downvote
Turuncu Yazar

Written by Elif Nimet Gülseren

çoklu üniversite öğrencisi yeni dünyada yerini almaya çalışan insan

Yıllık üye

Bir cevap yazın